acil destek     hızlı sipariş  telefon  sss
   mail  sipariş
    ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÇÖZüMLER   TASARIMLAR   DESTEK   İLETİŞİM    
Asilnet:Hızlı, güvenilir kurumsal hizmetler...
"Asilnet tüm departmanlarında konusunda uzman profesyonellerle çalışır ve hedef kitlesi beklentileri bu yönde olan kobi ve ticari kurumlardır. Hedef herzaman %100 müşteri memnuniyetidir..."
Asilnet tüm departmanlarında konusunda uzman profesyonellerle çalışır ve hedef kitlesi beklentileri bu yönde olan kurumlardır.Web tasarımlarımızda programlama, seo, web dizayn, kurumsal kimlik ve logo çalışmaları, fotoğraf çekimleri ayrı departmanlar tarafından icra edilir ve tasarımlar müşteri beklentilerini yüzde yüz karşılar....


 
Neden Asilnet
"Asilnet bünyesinde sadece grafik tasarımcılar değil, özgün tasarımlar oluşturmamızda en büyük gücümüzü oluşturan yazar ve çizer kadromuz bulunmaktadır."

Web dünyasındaki gelişmelere parelel olarak büyüyen ülkemizin bilişim sektöründe web tasarım firmalarının sayısı artık binlerle ifade ediliyor. Bunca seçenek arasında Asilnet olarak bizim müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalık ise, görsel ve içeriksel olarak özgünlüğü yakalayan tasarımlar sunabilmemizdir. Asilnet bünyesinde sadece grafik
tasarımcılar değil, özgün tasarımlar oluşturmamızda en büyük gücümüzü oluşturan yazar ve çizer kadromuz
bulunmaktadır. Bu bizim özgün görseller ve içeriklere sahip kurumsal web tasarımlar oluşturmamızdaki en büyük gücümüzdür.

Asilnet'te yaptırmış olduğunuz bir web tasarım görsel olarak web kullanıcılarının dikkatini çekecek şıklıkta olacağı gibi, zengin ve özgün içeriği sitenizin arama motorlarınca üst sıralarda listelenmesini sağlayacaktır.

Çalışma Yöntemimiz

"Kurumsal web tasarımlar için en önemli unsur olan planlama Asilnet için vazgeçilmezdir. Başlanılması düşünülen proje henüz ön tasarım aşamasındayken dahi ulaşılması gereken hedef veya hedefler saptanarak buna göre proje temellendirilir."

Bu ön çalışmalar kabul edilebilir gecikme süreçleri içerse de, teslim süresi plansız başlatılan web tasarım projelerden çok daha kısa olmaktadır. Asilnet'in bu sisteminde geri dönüşler, düzeltmeler ve tekrar yapılandırmalar minimuma indirilerek, planlama aşamasında hedefi belli proje aşamaları oluşturulur. Her aşama müşteriyle görüşülerek ve onayı alınarak bir sonraki aşamaya geçilir. Bu çalışma sisteminin en büyük avantajı maliyetler ve teslim süresindeki belirsizlikleri minimuma indirmesi neredeyse kesin bir teslim tarihi üzerinden web tasarım projesinin yürütülmesidir.

"Proje koordinatörü tarafından idare edilen bu senkronize çalışma bize zamanında ve eksiksiz proje teslimi gücünü veren unsurdur."

Asilnet te proje ilk ziyaret ertesi kurumsal yapı analizi ve logo tasarımıyla başlayan, piyasa araştırması, anahtar kelime tespiti, fotoğraf çekimleri ve grafik altyapının oluşturulmasıyla devam eden, bütün süreçlerin müşteri onayına sunularak eşzamanlı ilerlemesi sonucu proje test ve teslim aşamasına dek uzanan ardışık bir işlemler topluluğudur. Bu çalışma ortaya çıkan web tasarımın müşterinin hayalindeki tasarımla bire bir örtüşmesini sağlamaktadır.

Kısa Kısa
Kurumsal Siteler Özgün İçerikler
Her sektörde onbinlerce web sitesinin bulunduğu günümüzde geç açılan bir siteyi kullanıcının en fazla 8 saniye beklediği belirlenmiştir. Unutmayın ki kullanıcılar her zaman gereksiz grafiklerin kullanıldığı ve geç yüklenen web tasarımlarını değil hızla yüklenen ve zengin içerikli web sitelerini tercih edeceklerdir...
Arama motorlarının dikkatini çekmek için sitelerin içerikçe zengin olması gerektiğinden genelde kolay yol seçilerek web tasarımlarda diğer sitelerden toplama bilgiler kullanılmaktadır.Ancak önemli olan, kullanıcıyı siteye çekmek değil, ona sürekli özgün içerikler ve bilgiler sunarak tekrar ziyaretini sağlamaktır.
 
 
Asilnet le web e ilk adım...Bu kampanyamızla web dünyasına ilk adımınızı atın. Hesaplı ve eksiksiz paketimiz hosting, domain, tasarım ve metin çalışmalarını içermektedir >>>
Web sitenizin bakımı ve güncellemesiyle ilgilenemiyor musunuz?
Asilnet te web tasarımınız tamamlandıktan sonra dilerseniz sitenizin idaresini bize bırakabilirsiniz! devamı >>>
Asilnet web management yöntemi tamamen kobi ve kurumlara özeldir.Görüşmelerimiz sonucunda belirlenen sektörel beklentiler çerçevesinde periyodik olarak web sitenize içerik girilerek bakımı yapılır.Bu sistemle sitenizi yayınlamak için ek personele gerek duymazsınız >>>
Dilediğiniz özelliklerde hosting imkanı >>>
İstediğiniz özelliklerde sunucular>>>
copyright © Asilnet 2009
Her Hakkı Saklıdır. Ayrıca telif hakları ve kullanım koşullarını lütfen okuyunuz.

kullanım koşulları   yasal haklar
mail sipariş sss telefon
anasayfa hakkımızda çözümler tasarımlar destek iletişim