acil destek     hızlı sipariş  telefon  sss
   mail  sipariş
    ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÇÖZüMLER   TASARIMLAR   DESTEK   İLETİŞİM    
Esnaf web sitesi paketi sipariş sayfası
Sipariş detayları
Ad Soyad:
İstediğiniz alan adı : .tn.tc
Mail adresi :
Cep tel :
Tasarım tercihi : SEÇ
Mesajınız :
 
Sipariş ipuçları
 

Tüm işlemler vermiş olduğunuz e-mail ve cep tel. no üzerinden yütütülecektir. Bilgi eksikliği olan formlar değerlendirilmeyecektir.

Alan adı tn.tc uzantılıdır. Seçmiş olduğunuz alan adı bu uzantıda doluysa önem sırasına göre ilk boş olan uzantıdan tahsis edilecektir. (com.tn.tc, net.tn.tc, org.tn.tc vb.)

Bir firma bir alan adını sadece bir uzantıda adına kayıt edebilir.Aksi tespit edildiğinde alan adı iptal edilecektir.

Seç linkiyle açılan katalogdan beğendiğiniz tasarımın altındaki kodu "tasarım tercihi" alanına yazınız.

 

 

Sistemin işleyişi
"İletişim bilgilerinizin doğruluğu tesbit edildikten sonra alan adınız ve hostinginiz aktif hale getirilerek site inşa halindedir sayfası yerleştirilecektir "

Daha sonra size seçmiş olduğunuz tasarımın metinlerini gönderebileceğiniz bir form ulaştırılacaktır. Tasarıma başlayabilmemiz için gönderilen hesap no ya paket ücretinin yatırılması beklenecektir.

Paket ücreti yatırıldıktan sonra tasarımınıza başlanılacak ve 48 saat içerisinde siteniz test yayınına girmiş olacaktır. Direktifleriniz doğrultusunda son değişiklikler yapılarak web tasarımınız teslim edilecektir.

48 saat içerisinde gerekli ücret yatırılmadığı takdirde tahsis edilen alan adı iptal edilerek başka kullanıcıların kayıt etmesi için müsait konuma getirilecektir.

Hazır Esnaf Sitesi Paketi En Çok sorulanlar
Tasarımda şablon mu kullanılacak?
Seçim yaptığınız katolog sadece tarzınız ve genel beğeninizi tesbit içindir, herhangi bir şablon kullanılmadan seçtiğiniz tasarımın renk, yerleşim, font vb. özellikleri temel alınarak siteniz size özel tasarlanacaktır.
Fotoğraf ve logo kullanılacak mı?
Sipariş tamamlandıktan sonra gönderilecek form da ister bize fotoğraf ve logo gönderebilir, isterseniz sizin için gerekli görselleri ve logoyu bizim temin etmemizi talep edebilirsiniz.( Logo tasarımı sadece bir adet yapılacaktır. )
Diğer detaylar
Tasarım Detayları Ücretlendirme Detayları

Web siteniz HTML tabanlı ve statik yapıda iki sayfa olarak tasarlanacak ve bir adet ulaşım krokiniz hazırlanacaktır. Seçiminiz ve direktifleriniz doğrultusunda web tasarımınız ve logonuz bir kez hazırlanacaktır. Bu yüzden katalogtan beğeninize en uygun tasarım örneğini seçmeniz gerekmektedir. Telefon, adres vb. değişiklikler sitenize ücretsiz olarak eklenecektir. FTP adresi üzerinden sitenizde istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz, ancak bu durumda site garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Küçük esnaf hazır web sitesi paketi ücreti tek ödeme ve 100 TL. olup, domain, hosting vb. başka hiç bir masraf gerektirmeden sınırsız süreyle ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Hosting aylık trafik limiti 500 MB.dır ( yaklaşık 20.000 sayfa gösterimine eşit ve fazlasıyla yeterlidir ) Ayrıca com, net, org uzantılı domaini talebiniz olursa bu ücrete tabidir.
Not:Katalogdaki 200 TL ifadesi KOBİ web start paketi fiyatı olup reklam amaçlıdır

Fiyatlar başlangıç fiyatları olup temel özelliklerin dışındaki bütün istekler ayrıca fiyatlandırılacaktır. KDV dahil değildir.
 
Asilnet le web e ilk adım...Bu kampanyamızla web dünyasına ilk adımınızı atın. Hesaplı ve eksiksiz paketimiz hosting, domain, tasarım ve metin çalışmalarını içermektedir >>>
Web sitenizin bakımı ve güncellemesiyle ilgilenemiyor musunuz?
Asilnet te web tasarımınız tamamlandıktan sonra dilerseniz sitenizin idaresini bize bırakabilirsiniz! devamı >>>
Asilnet web management yöntemi tamamen kobi ve kurumlara özeldir.Görüşmelerimiz sonucunda belirlenen sektörel beklentiler çerçevesinde periyodik olarak web sitenize içerik girilerek bakımı yapılır.Bu sistemle sitenizi yayınlamak için ek personele gerek duymazsınız >>>
Dilediğiniz özelliklerde hosting imkanı >>>
İstediğiniz özelliklerde sunucular>>>
copyright © Asilnet 2009
Her Hakkı Saklıdır. Ayrıca telif hakları ve kullanım koşullarını lütfen okuyunuz.

kullanım koşulları   yasal haklar
mail sipariş sss telefon
anasayfa hakkımızda çözümler tasarımlar destek iletişim