acil destek     hızlı sipariş  telefon  sss
   mail  sipariş
    ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÇÖZüMLER   TASARIMLAR   DESTEK   İLETİŞİM    
 
Genel info@asilnet.com
Destek destek
Satış satış
İstanbul Cad. Hafız Çıkmazı. Hamurcu İş Hanı.Kat:2- No:32 BAKIRKÖY / İSTANBUL
 
Asilnet web tasarım
"Asilnet web tasarımları tamamen size ve kurumsal yapınıza özeldir.Görüşmelerimiz sonucunda analizi yapılan kurumsal kimliğiniz sıfır hatayla web sitenizde yansıtmaya çalışılır."
Ağırlıklı olarak işletme ve kobiler için web sitesi tasarımları yapan Asilnet ticari web sitelerinin önceliklerini farkındadır ve bu yaklaşım site sahiplerine özellikle kurumsal kimlik çalışmalarında büyük avantajlar sağlar.
Ayrıca Asilnet te projeleriniz servis garantisi altındadır. Hosting servislerimiz %99.95 uptime garantilidir ve sistemde herhangi bir sorun oluştuğunda derhal yedekten web siteniz yüklenerek sorun çözülene dek yayında kalması sağlanır.

Web tasarımlarımız ve projelerimizde amacımız elimizden gelenin en iyisini yapmak değil, müşterilerimizin hayalindeki projeyi hayata geçirebilmek için sınırlarımızı zorlamaktır.Hedef: Sıfır hata.

Sipariş ve iletişim formu yasal haklar
Firma Adı
İlgili Kişi
İletişim Mail Adresi
Telefon
İlgilendiğiniz Tasarım Paketi
Mesajınız
Kısa Kısa
Projelendirme Yeni arayüzler

"Asilnet sisteminde en uzun süreç web sitenizin projelendirilmesidir. Fakat teslim süreci diğer firmalara nazaran çok daha kısadır. Eksiksiz projelendirme bize sıfır hatayla ve gününde proje teslimi gücünü sunmaktadır. Ayrıca sistemimizde düşündüğünüz tasarımla ortaya çıkan web tasarım birbiriyle %100 uyuşur... "

"Kullandığınız ve artık arayüzünün demode olduğunu düşündüğünüz bir web siteniz varsa sadece birkaç günlük bir süreçte yepyeni bir web tasarıma, yeni logo, buton ve arayüzlere sahip olabilirsiniz. Birkaç küçük değişiklikle ortaya çıkan sonuca şaşıracaksınız! Bunun için bize başvurmanız yeterli..."

 
 
Asilnet le web e ilk adım...Bu kampanyamızla web dünyasına ilk adımınızı atın. Hesaplı ve eksiksiz paketimiz hosting, domain, tasarım ve metin çalışmalarını içermektedir >>>
Web sitenizin bakımı ve güncellemesiyle ilgilenemiyor musunuz?
Asilnet te web tasarımınız tamamlandıktan sonra dilerseniz sitenizin idaresini bize bırakabilirsiniz! devamı >>>
Asilnet web management yöntemi tamamen kobi ve kurumlara özeldir.Görüşmelerimiz sonucunda belirlenen sektörel beklentiler çerçevesinde periyodik olarak web sitenize içerik girilerek bakımı yapılır.Bu sistemle sitenizi yayınlamak için ek personele gerek duymazsınız >>>
Dilediğiniz özelliklerde hosting imkanı >>>
İstediğiniz özelliklerde sunucular>>>
copyright © Asilnet 2009
Her Hakkı Saklıdır. Ayrıca telif hakları ve kullanım koşullarını lütfen okuyunuz.

kullanım koşulları   yasal haklar
mail sipariş sss telefon
anasayfa hakkımızda çözümler tasarımlar destek iletişim